Drupal Remote Dashboard (8.x-3.18) - en to ne translation catalogue (70 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Good
ne: राम्रो

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Host
ne: होस्ट

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Header
ne: हेडर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Authored by
ne: लेखक

en: Current
ne: ताजा

en: Code
ne: कोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Info
ne: जानकारी

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Account
ne: खाता

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
