Drupal Remote Dashboard (8.x-3.19) - en to bg translation catalogue (72 entries)

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Core
bg: Ядро

en: View
bg: Прегледай

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Host
bg: Хост

en: Update status
bg: Статус обновяване

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Mode
bg: Режим

en: configure
bg: конфигурирай

en: Authored by
bg: Написано от

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Process
bg: Обработване

en: Port
bg: Порт

en: Hidden
bg: Скрит

en: Key
bg: Ключ

en: Messages
bg: Съобщения

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: disable
bg: дезактивирай

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Language code
bg: Код на език

en: ok
bg: ок

en: Account
bg: Акаунт

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Ping
bg: Прозвъняване

en: Default 403 (access denied) page
bg: Страница 403 (достъп отказан) по подразбиране

en: Default 404 (not found) page
bg: Страница 404 (не е открит) по подразбиране

en: Aggregate and compress CSS files
bg: Събери и компресирай CSS файловете

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Cache pages for anonymous users
bg: Кеширай страниците за Анонимните потребители
