Drupal Remote Dashboard (8.x-3.2) - en to eu translation catalogue (80 entries)

en: select
eu: hautatu

en: enable
eu: gaitu

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Link
eu: Esteka

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Good
eu: Ona

en: Database
eu: Datu-base

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Header
eu: Goiburua

en: Mode
eu: Modoa

en: OK
eu: Ados

en: configure
eu: konfiguratu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Domain
eu: Domeinua

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Port
eu: Ataka

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Key
eu: Giltza

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Info
eu: Informazioa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: disable
eu: ezgaitu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: TODO
eu: Egiteko dago

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Update translations
eu: Eguneratu itzulpenak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Default 403 (access denied) page
eu: 403 orri lehenetsia (sarbide ukatua)

en: Default 404 (not found) page
eu: 403 orri lehenetsia  (ez da aurkitu)

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Cache pages for anonymous users
eu: Erabiltzaile anonimoentzako cache-a

en: Refresh information
eu: Informazioa eguneratu

en: Asc
eu: Goraka
