Drupal Remote Dashboard (8.x-3.20) - en to kk translation catalogue (59 entries)

en: select
kk: таңдау

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Host
kk: Хост

en: Update status
kk: Статусты жанарту

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Mode
kk: күй

en: configure
kk: баптау

en: Authored by
kk: Автор

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Cron
kk: Хронометр

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: ok
kk: жарайды

en: Account
kk: Есеп

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Ping
kk: Пингі

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
