Drupal Remote Dashboard (8.x-3.20) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: select
se: vállje

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Account
se: konto
