Drupal Remote Dashboard (8.x-3.22) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Domain
az: Domen

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: External
az: Xarici

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Messages
az: Mesajlar

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Info
az: Məlumat

en: Session
az: Sessiya

en: Cron
az: Kron

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: PHP Code
az: PHP kod

en: Language code
az: Dil kodu

en: Extension
az: Əlavə

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Errors
az: Səhvlər

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Status message
az: Status mesajı
