Drupal Remote Dashboard (8.x-3.23) - en to af translation catalogue (59 entries)

en: select
af: kies

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: unknown
af: onbekend

en: Tags
af: Etikette

en: Support
af: Ondersteuning

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Project settings
af: Projek-voorkeure

en: Project types
af: Projektipes

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Releases
af: Uitgawes

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Host
af: Masjien

en: Update status
af: Opdateer status

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Warning
af: Waarskuwing

en: configure
af: verstel

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Code
af: Kode

en: Review
af: Hersiening

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Account
af: Rekening

en: Revoked
af: Herroep

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
