Drupal Remote Dashboard (8.x-3.23) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Account
mg: Kaonty
