Drupal Remote Dashboard (8.x-3.23) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Active
mk: Активно

en: Run cron
mk: Извршување на cron

en: - All -
mk: - Сите -
