Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to gl translation catalogue (103 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Configure
gl: Configurar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Host
gl: Anfitrión

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Header
gl: Encabezado

en: Filter
gl: Filtro

en: Mode
gl: Modo

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: configure
gl: configurar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Domain
gl: Dominio

en: Current
gl: Actual

en: Code
gl: Código

en: General
gl: Xeral

en: External
gl: Externo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Port
gl: Porto

en: Hidden
gl: Oculto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Info
gl: Información

en: Session
gl: Sesión

en: Installed
gl: Instalado

en: Changed
gl: Cambiado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Authentication
gl: Autenticación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Review
gl: Revisión

en: disable
gl: desactivar

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Information
gl: Información

en: PHP Code
gl: Código PHP

en: Composer
gl: Compositor

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Extension
gl: Extensión

en: Execute PHP
gl: Executar PHP

en: ok
gl: correcto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Account
gl: Conta

en: Patches
gl: Parches

en: Domains
gl: Dominios

en: Public key
gl: Clave pública

en: TODO
gl: POR FACER

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Supported
gl: Soportado

en: Private key
gl: Clave privada

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Run updates
gl: Executar actualizacións

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés

en: token
gl: símbolo

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
