Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: Header
sq: Titulli

en: Filter
sq: Filtri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: configure
sq: konfigurimi

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Code
sq: Kodi

en: disable
sq: çaktivo

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: ok
sq: libri

en: Account
sq: Profili

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
