Drupal Remote Dashboard (8.x-3.4) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: select
or: ଚୟନ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: info
or: ସୂଚନା

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା
