Drupal Remote Dashboard (8.x-3.5) - en to ku translation catalogue (71 entries)

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: enable
ku: چالاک کردن

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Releases
ku: وەشانەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Good
ku: باشە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Mode
ku: جۆر

en: OK
ku: باشە

en: configure
ku: سازبکە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Port
ku: دەروازە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: Information
ku: زانیاری

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: info
ku: زانیاری

en: ok
ku: باشە

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: Ping
ku: پینگ

en: Default 403 (access denied) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 403 (پیشاندان قەدەغەیە).

en: Default 404 (not found) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 404 (پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە).

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان

en: Errors and warnings
ku: هەڵە و ئاگادارییەکان

en: Database log messages to keep
ku: ئەو  پەیامانەی تۆماری بنکەی دراوە کە هەڵبگیرێن
