Drupal Remote Dashboard (8.x-3.5) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: info
si: තොරතුරු

en: alert
si: සෝදිසිය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
