Drupal Remote Dashboard (8.x-3.6) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Good
ga: Réasúnta

en: warning
ga: rabhadh

en: critical
ga: criticiúil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
