Drupal Remote Dashboard (8.x-3.6) - en to os translation catalogue (29 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
