Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to cs translation catalogue (113 entries)

en: select
cs: vybrat

en: enable
cs: povolit

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Administration
cs: Administrace

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Password
cs: Heslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Good
cs: Dobré

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Header
cs: Hlavička

en: Mode
cs: Režim

en: configure
cs: nastavení

en: Authored by
cs: Autor

en: Domain
cs: Doména

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: General
cs: Obecné

en: Process
cs: Zpracovat

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Hidden
cs: Skryté

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Key
cs: Klíč

en: Activity
cs: Aktivita

en: warning
cs: varování

en: critical
cs: kritické

en: Aggregate JavaScript files
cs: Agregovat soubory JavaScriptu

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Session
cs: Relace

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Changed
cs: Změněno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Authentication
cs: Ověření

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: disable
cs: vypnout

en: Storage
cs: Ukládání

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Information
cs: Informace

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Extension
cs: Přípona

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Local
cs: Místní

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Domains
cs: Domény

en: Errors
cs: Chyby

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Release
cs: Verze

en: Supported
cs: Podporováno

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Drupal version
cs: Drupal verze

en: alert
cs: upozornění

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Update translations
cs: Aktualizace překladů

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Default 403 (access denied) page
cs: Standardní stránka 403 (přístup zamítnut)

en: Default 404 (not found) page
cs: Standardní stránka 404 (stránka nenalezena)

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Warnings
cs: Varování

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Library
cs: Knihovna

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Errors and warnings
cs: Chyby a upozornění

en: Error messages to display
cs: Chybové zprávy k zobrazení

en: Cache pages for anonymous users
cs: Kešovat stránky pro anonymní uživatele

en: Refresh information
cs: Aktualizovat informace

en: Database log messages to keep
cs: Počet zachovaných záznamů v databázovém logu

en: The domain name.
cs: Název domény.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Username and password
cs: Uživatelské jméno a heslo

en: Compress cached pages
cs: Komprimovat stránky ve vyrovnávací paměti

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
