Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to hr translation catalogue (87 entries)

en: select
hr: odaberite

en: enable
hr: omogući

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Support
hr: Podrška

en: Project
hr: Projekt

en: Project settings
hr: Postavke projekta

en: Project types
hr: Tipovi projekta

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Releases
hr: Izdanja

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Password
hr: Lozinka

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Configure
hr: Prilagodi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Exclude
hr: Isključi

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Good
hr: Dobra

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Mode
hr: Režim

en: OK
hr: U redu

en: configure
hr: prilagodi

en: Authored by
hr: Autor

en: Domain
hr: Domena

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: General
hr: Općenito

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Key
hr: Ključ

en: Activity
hr: Aktivnost

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: Session
hr: Sesija

en: Installed
hr: Instaliran

en: disable
hr: onemogući

en: Storage
hr: Spremnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Errors
hr: Greške

en: Release
hr: Izdanje

en: Run cron
hr: Pokreni cron

en: Run updates
hr: Nadogradi

en: alert
hr: uzbuna

en: Default 403 (access denied) page
hr: Zadana 403 (pristup odbijen) stranica

en: Default 404 (not found) page
hr: Zadana 404 (nije pronađeno) stranica

en: All messages
hr: Sve poruke

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju

en: Errors and warnings
hr: Greške i upozorenja

en: Error messages to display
hr: Prikaz poruka grešaka

en: Cache pages for anonymous users
hr: Spremaj stranice u privremenu memoriju za anonimne korisnike

en: Refresh information
hr: Osvježi informacije

en: Database log messages to keep
hr: Čuvanje poruka zapisnika

en: Asc
hr: Uzlazno
