Drupal Remote Dashboard (8.x-3.9) - en to dz translation catalogue (40 entries)

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: Ping
dz: པིང་སྒྲ་

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Aggregate and compress CSS files
dz: སྤྱི་བསྡོམས་འབད་ནི་དང་  སི་ཨེསི་ཨེསི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཨེབ་བཙུགས་འབད་
