Drupal Remote Dashboard (8.x-3.9) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Password
nn: Passord

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Good
nn: God

en: Header
nn: Topptekst

en: Mode
nn: Modus

en: configure
nn: konfigurer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Code
nn: Kode

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Info
nn: Informasjon

en: Session
nn: Økt

en: disable
nn: deaktiver

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
