Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to is translation catalogue (50 entries)

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Støða

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Password
is: Loyniorð

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Core
is: Kjarna

en: View
is: Vís

en: Configure
is: Samanset

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Page
is: Síða

en: Host
is: Vertstelda

en: Update status
is: Dagfør støðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Filter
is: Filtur

en: Mode
is: Støða

en: configure
is: samanset

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Code
is: Kota

en: Port
is: Portur

en: Hidden
is: Krógvað

en: Key
is: Lykil

en: disable
is: óvirkja

en: Language code
is: Málkota

en: ok
is: OK

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Account
is: Kontusetingar

en: Error message
is: Feilboð

en: Run cron
is: Koyr cron

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
