Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to pa translation catalogue (26 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: Run cron
pa: ਕਰੋਨ ਚਲਾਓ
