DRD Agent (4.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Undefined
ur: غیر واضح
