DRD Agent (8.x-3.12) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: All
fa: همه

en: Good
fa: خوب

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Aggregate JavaScript files
fa: یکپارچه سازی فایل‌های جاوا اسکریپت

en: Default 403 (access denied) page
fa: صفحه پیش‌فرض 403 (دسترسی غیرمجاز)

en: Default 404 (not found) page
fa: صفحه پیش‌فرض 404 (پیدا نشد)

en: Aggregate and compress CSS files
fa: بهم پیوستن و فشرده‌سازی فایل‌های CSS

en: All messages
fa: کلیه پیغام‌ها

en: Errors and warnings
fa: خطاها و هشدارها

en: Error messages to display
fa: پیغام خطایی که باید نمایش داده شود

en: Cache pages for anonymous users
fa: ذخیره‌سازی صفحه‌ها در حافظه موقت برای کاربران ناشناس

en: Database log messages to keep
fa: موارد نگهداری‌شده از پیغام‌های پایگاه داده
