DRD Agent (8.x-3.0-rc4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: All
az: Hammısı

en: Good
az: Yaxşı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Aggregate JavaScript files
az: JavaScript fayllarını birləşdirin

en: Default 403 (access denied) page
az: Defolt 403 (giriş rədd edildi) səhifə

en: Default 404 (not found) page
az: Defolt 404 (tapılmadı) səhifə

en: All messages
az: Bütün mesajlar
