Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (4.0.0) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Resources
he: מקורות

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Manage
he: ניהול

en: Configure
he: הגדרות

en: Fields
he: שדות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Processing
he: בתהליך

en: Mapping
he: מיפוי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Bundle
he: חבילה

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
he: צפיה, עריכה ומחיקת כל התכנים ללא קשר להגבלות והרשאות.

en: Connections
he: חיבורים
