drimage (2.2.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Scale
id: Skala

en: pixels
id: piksel

en: Background image
id: Gambar latar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
