drimage (2.3.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Scale
ru: Масштабирование

en: pixels
ru: пикселей

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: no caching
ru: не кэшировать

en: Cache maximum age
ru: Максимальный возраст кэша
