drimage (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
