drimage (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Scale
da: Skalér

en: pixels
da: pixel

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
