drimage (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
