drimage (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: pixels
sv: pixlar

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
