drimage (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Scale
tr: Ölçek

en: pixels
tr: piksel

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
