drimage (8.x-1.9) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save
it: Salva

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Scale
it: Scala

en: pixels
it: pixel

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
