drimage (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: pixels
jv: piksel

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
