Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (85 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: enabled
hr: omogućeno

en: E-mail
hr: E-pošta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Support
hr: Podrška

en: Categories
hr: Kategorije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: mail
hr: pošta

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Attachment
hr: Prilog

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Picture
hr: Slika

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: All
hr: Svi

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Counter
hr: Brojač

en: Filters
hr: Prečistači

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: image
hr: slika

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: File download
hr: Preuzimanje datoteke

en: Video settings
hr: Video postavke

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Long text
hr: Dugački tekst

en: No defined styles
hr: Nema određenih stilova

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
