Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн
