Droopler (8.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (61 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Front page
ug: باش بەت

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Controls
ug: كونترول

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: image
ug: رەسىم

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
