Droopler (8.x-2.2-beta1) - en to sk translation catalogue (133 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Item
sk: Položka

en: disabled
sk: vypnuté

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: categories
sk: kategórie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: mail
sk: pošta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Attachment
sk: Príloha

en: n/a
sk: nie je

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Custom
sk: Vlastná

en: Gallery
sk: Galéria

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Filters
sk: Filtre

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Hidden
sk: Skryté

en: Manual
sk: Manuálne

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Reference
sk: Referencia

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: medium
sk: stredné

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Form
sk: Formulár

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: No defined styles
sk: Žiadne definované štýly

en: Creating content
sk: Vytváranie obsahu

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Create your account
sk: Vytvorte si účet

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Wide
sk: Široký

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: User orders
sk: Objednávky používateľa

en: Display a list of placed orders for a user.
sk: Zobraziť zoznam zadaných objednávok pre používateľa.

en: order_items: Order Item
sk: order_items: Položka objednávky

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Applied coupons
sk: Uplatnené kupóny

en: Set a password to save your details for next time.
sk: Nastavte heslo, aby sa vaše údaje uložili pre nabudúce.
