Dropsolid Rocketship Install Profile (5.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Core
az: Nüvə

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: author
az: müəllif

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Live
az: Canlı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Block type
az: Blok növü

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Installing @drupal
az: @drupal quraşdırılır

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Configure site
az: Saytı konfiqurasiya edin

en: Update notifications
az: Bildirişləri yeniləyin

en: Check for updates automatically
az: Yeniləmələri avtomatik yoxlayın

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Regional settings
az: Regional parametrlər

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Site email address
az: Saytın e-poçt ünvanı

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Default country
az: Defolt ölkə

en: Site maintenance account
az: Saytın texniki xidməti hesabı

en: Full content
az: Tam məzmun
