Dropsolid Rocketship Install Profile (6.2.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: Update notifications
or: ଅଦ୍ୟତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ
