Dropsolid Rocketship Install Profile (6.2.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Default time zone
my: နဂိုပါရှိသည့် ဒေသစံတော်ချိန်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Installing @drupal
my: @drupal အားတပ်ဆင်နေပါသည်။

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Configure site
my: ဝက်ဘ်ဆိုက်ကို မွမ်းမံပြင်ဆင်ရန်။

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
my: ပုံမှန်အားဖြင့် အင်တာနက်စာမျက်နှာပေါ်တွင် နေ့စွဲကိုဖော်ပြရာတွင် သင်ရွေးချယ်ထားသော နေ့ရက်ကို ဖော်ပြပါသည်

en: Update notifications
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေ သတိပေးချက်များ

en: Check for updates automatically
my: ပြုပြင်မွန်းမံမှု အသစ်များကို အလိုအလျှောက် စစ်ဆေးရန်

en: Regional settings
my: ဒေသဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Site maintenance account
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် ပြုပြင်ရန် account

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
