Dropsolid Rocketship Install Profile (6.2.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Username
ps: کارن نوم

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: or
ps: او

en: Blocks
ps: غونډونه

en: and
ps: او
