Dropsolid Rocketship Install Profile (6.2.4) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Core
sl: Jedro

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Blocks
sl: Bloki

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: and
sl: in

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Configure site
sl: Nastavite stran

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sl: Po privzetih nastavitvah, bodo datumi na tem spletnem mestu prikazani v izbranem časovnem pasu.

en: Update notifications
sl: Obvestila o posodobitvah

en: Check for updates automatically
sl: Avtomatično preverjaj posodobitve
