Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (20 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Page title
ht: Tit paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Default time zone
ht: Lè zòn pa defo

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Configure site
ht: Konfigire sit

en: Update notifications
ht: Notifikasyon pou mete a jou

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Receive email notifications
ht: Resevwa imel notifikasyon

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
