Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta10) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།
