Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta12) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Core
ca: Nucli

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Plain text
ca: Text pla

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Messages
ca: Missatges

en: author
ca: autor

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Live
ca: En viu

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Default time zone
ca: Fus horari predeterminat

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Installing @drupal
ca: Instal·lant el @drupal

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Configure site
ca: Configuració del lloc

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
ca: Per defecte, les dates en aquest lloc web es mostraran en el fus horari triat.

en: Update notifications
ca: Notificacions d'actualització

en: Check for updates automatically
ca: Comprova les actualitzacions automàticament

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Regional settings
ca: Paràmetres de regió

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Site maintenance account
ca: Compte de manteniment del lloc

en: Select the default country for the site.
ca: Seleccioneu el país per defecte pel lloc.

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
ca: Els correus electrònics automàtics, com per exemple la informació de registre, s'enviaran des d'aquesta adreça. Useu una adreça que acabi en el domini del vostre lloc per prevenir que aquests correus es marquin com a correu brossa.

en: Receive email notifications
ca: Rebre notificacions per correu electrònic

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: S'han fet tots els canvis necessaris a %dir i a %file, ja podeu doncs treure els permisos d'escriptura per tal d'evitar riscos de seguretat. Si no teniu clar com fer-ho, podeu consultar el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
ca: El sistema us notificarà quan estiguin disponibles actualitzacions i versions de seguretat per als components instal·lats. S'enviarà informació anònima sobre el vostre lloc a <a href=":drupal">Drupal.org</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ca: Es permeten alguns caràcters especials, incloent-hi l'espai, el punt (.), el guió (-), l'apòstrof ('), el guió baix (_) i el símbol @.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
