Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta15) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Installing @drupal
mg: Eo ampametrahana @drupal

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Configure site
mg: Amboary ny sehatra

en: Full content
mg: Anatiny feno
