Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta17) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Default time zone
ug: سۈكۈت ۋاقىت رايونى

en: Regional settings
ug: دۆلەت-رايوننى تاللاش

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
