Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta19) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Core
km: សំខាន់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Default time zone
km: តំបន់​​​ពេល​វេលា​លំនាំដើម

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Installing @drupal
km: ដំឡើង @drupal

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: Configure site
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
km: តាម​លំនាំដើម កាលបរិច្ឆេទ​ក្នុង​តំបន់​បណ្តាញ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បា​នបង្ហាញ​ក្នុង​តំបន់​ពេលវេលា​ដែល​បាន​ជ្រើស​។

en: Update notifications
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​សេចក្ដី​ជូនដំណឹង

en: Check for updates automatically
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Regional settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​

en: Site maintenance account
km: គណនី​ថែទាំ​បណ្ដាញ

en: Select the default country for the site.
km: ជ្រើស​ប្រទេស​លំនាំដើម​សម្រាប់តំបន់​បណ្ដាញ ។

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។
